Столи операційні: особливості вибору

Успіх хірургічної операції залежить від двох головних складових: досвіду (грамотності) лікарської бригади і якості обладнання в операційному залі. Втім, перший показник безпосередньо залежить від другого, оскільки нефункціональне, неякісне та не ергономічне обладнання для операційного залу не тільки затягує працю хірурга, але і може привести до значних ускладнень або навіть смерті пацієнта.
Розібратися у всьому різноманітті медичного обладнання досить складно, в той же час доступність і різноманітність пристроїв, необхідних для проведення хірургічних операцій, дозволяє зробити правильний вибір. Так як же вибрати столи операційні?
Зверніть увагу на наступні критерії, слідуючи яким Вам неодмінно вдасться придбати надійний операційний стіл: багатофункціональний, оснащений за останнім словом техніки, але водночас простий і легкий у користуванні.
Зручний доступ до операційного столу — це, мабуть, найперший критерій. Медичні фахівці в операційному залі повинні мати вільний доступ до пацієнта, конструкція столу повинна забезпечувати комфортне положення оперованого для хірурга, анестезіолога, асистентів. Крім того, операційний стіл має розкладатися тим чи іншим чином для кожного виду оперативного втручання.
Простий і зрозумілий інтерфейс операційного столу — запорука спокійної, безперебійної роботи хірургічної бригади. Складне, заплутане управління обладнанням лише зашкодить під час роботи.
Конструкція столу повинна враховувати параметри пацієнта, навіть нестандартні. Наприклад, надмірну вагу або високий зріст людини. Також слід звернути увагу на міцність і якість операційного столу, а також на те, з чого він зроблений. Все обладнання в операційному залі дуже часто піддається стерилізації агресивними засобами, тому матеріали, з яких виготовляється операційний стіл, повинні бути стійкими до зовнішніх впливів.
Сучасний операційний стіл оснащується електронним обладнанням, яке покликане значно полегшити працю лікарської бригади. Так, дистанційне керування дозволяє змінювати висоту столу, його розташуванням відносно лікаря і т.д. Воно здійснюється за допомогою ручного або ножного управління. Столи оснащуються системами оповіщення в разі неприпустимої пози хворого, а також мають можливість варіювання положенням пацієнта на столі за рахунок стільниці, яка забезпечує рентгенопрозорість навіть в «сліпих зонах». Ви можете вибрати сучасний операційний стіл з тими додатковими опціями, які Вам дійсно потрібні.
Правильно вибраний операційний стіл прослужить довгі роки, забезпечуючи якісну роботу хірургічної бригади.
Изготовление, продажа медицинского и лабораторного оборудования: 099-066-15-22
Ингаляторы: тел./факс (0532) 610-658